Mojím snom bolo rozbehnúť konzultačnú firmu, ktorá by prichádzala s inovatívnymi riešeniami pre zaneprázdnených lídrov a podnikateľov, ktorí sú rovnako ako ja, odhodlaní skúmať svet vo vnútri a okolo seba a hľadať ich vlastný elixír šťastia na dnešnú dobu. Tak vznikla v roku 2016 Uplift Consulting s.r.o., koučingovo-konzultačná firma prinášajúca na slovenský a český trh svoj vlastný pohľad na to, ako robiť biznis a zároveň žiť napĺňajúci pracovný a súkromný život.

Klientov predovšetkým počúvam. Pôvodom problému je málokedy len jedna oblasť. Žijeme v dobe, keď sme stále viac prepojení s našou prácou, až tak, že si ju berieme v počítačoch do našich obývačiek. Cez mobily a internet vieme skontrolovať, čo robí naša rodina a priatelia. V práci produkujeme stále viac nadčasov, často s výčitkami, že by sme mali byť so svojimi rodinami a priateľmi. Naopak, keď sme so svojimi blízkymi, mnohí cítime tlak a povinnosť vrátiť sa k práci. Prestávame byť sami, a tak aj sami sebou. Je to začarovaný kruh, z ktorého ale každý, kto chce, môže vystúpiť.  Je na každom z nás, ktorou cestou sa vyberieme, koľko času, peňazí a úsilia do tejto zmeny investujeme a ako rýchlo sa odvážime kráčať.

Poslaním Uplift Consulting s.r.o. je vytvárať nadštandardné produkty a služby, v ktorých je spojené profesionálne poradenstvo s koučingom spôsobom, ktorý každému klientovi alebo firme pomôže nájsť svoje vlastné ideálne smerovanie a podporí dosiahnutie vytýčených pracovných a biznis cieľov. U nás môžete bezpečne experimentovať až do momentu, keď naberiete odvahu vykročiť a už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť späť.

 

Slovo „uplift“ má v angličtine nasledovné významy: povzbudiť, povzniesť, zlepšiť, zvýšiť, duchovne povzniesť, vzpružiť, polepšiť, nadchnúť… „Dve šípky nahor“ v logu firmy znamenajú dualitu; naznačujú partnerstvá, ktoré so zákazníkmi alebo obchodnými partnermi počas našej spolupráce vytvárame a spoločne napredujeme.

Pri všetkom čo vo firme robím, konám v súlade so 4 hodnotami: Rešpekt (Respect), Úprimnosť (Honesty), Podpora (Supportiveness) a Priateľskosť (Kindness). Inšpiráciou na osvojenie si práve týchto hodnôt nielen v živote, ale i pri podnikaní, mi bol čínsky filozof a spisovateľ Lao-Tzu, ktorý žil v 6. storočí pred našim letopočtom. V dnešnej dobe si niektoré firmy nastavujú hodnoty podľa aktuálnej marketingovej stratégie a bohužiaľ sa častokrát stráca ich skrytá sila, najmä pri identifikácii zamestnancov s firemnou kultúrou. Ja som sa rozhodla zobrať si za svoje hodnoty, ktoré už prežili viac ako 2 000 rokov a verím, že práve ich nemennosť a pevnosť je tou pravou stratégiou na dnešnú, rýchlo sa meniacu dobu.

Klientom ponúkam spoluprácu v nasledovných oblastiach:

Každý klient a jeho príbeh je pre mňa jedinečný. A také hľadám aj riešenia.